E-shop - zákaznícka linka: 048 / 41 331 84  (po - pia: 8:00 - 15:00 hod.)   E-mail: prebena@prebena.sk

HOLZMANN MASCHINEN stroje

Stroje pre profesionálne dielne, údržby, aj pre kutilov, so širokým rozsahom použitia

Pre rezanie, brúsenie, obrábanie a sústruženie

 

Holzmann Maschinen GmbH Austria je silná rakúska spoločnosť s výrobnými závodmi v Číne a Bulharsku a s veľkým logistickým zázemím v Rakúsku. Firma v súčasnosti predáva stroje v Európskej únii, Afrike i Ázii. Úspech strojov značky Holzmann spočíva v neustálom zlepšovaní kvality strojov a rozširovaní sortimentu na základe podnetov od zákazníkov a obchodných partnerov.

Holzmann Maschinen® vznikla pred viac než 30-mi rokmi spojením dvoch samostatných spoločností  Maschinen Humer a Holzmann Maschinen Schörgenhuber. Obe tieto spoločnosti sa od začiatku svojho pôsobenia zaoberali distribúciou drevoobrábacích strojov a zariadení v Rakúsku. Postupne do svojho sortimentu pridávali ďalšie stroje a zariadenia na obrábanie kovov a plechov.

Sme autorizovaný predajca značky strojov a dielenského vybavenia Holzmann s tradíciou kovových výrobkov siahajúcou až do roku 1886. Od roku 1995 sa táto spoločnosť na trhu pohybuje pod značkou Holzmann a sústredí sa na obchod s drevoobrábacími a kovoobrábacími strojmi. V. Stroje Holzmann sú určené predovšetkým pre profesionálnu a remeselnú výrobu, ale v širokom sortimente kvalitných strojov si vyberie aj domáci majster, ktorý dopytuje spoľahlivé dielenské vybavenie. V širokom sortimente značky sú oceňované predovšetkým pásové píly na kov, hobľovačky s naťahovaním, kombinované brúsky či odsávacie zariadenia.

parametre
+
výrobcovia
Táto kategória neobsahuje žiadne produkty

X

Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.  Ďalšie informácie

 

 Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).